Apie festivalį

Daugiau apie SapfoFest istoriją rasi čia.


Rezervuokis savaitgalį! SapfoFest grįžta 2020 m. liepos 31 - rugpjūčio 2 d!


Pasiilgome jūsų. Tikimės ir Jūs pasiilgote SapfoFest. Nuo pat pandemijos pradžios nerimavome, bet žinojome, kad festivalis bet kokia forma TURI ĮVYKTI, nes buvimas bendruomene mums visoms kaip niekad svarbus.

2020 metai kupini visko, tad SapfoFest kviečia susiburti diskusijoms ir veikloms tema IR DŽIAUGSME, IR VARGE. Atsivežk queer save su savo klausimais, mintimis ir įžvalgomis, būk pasiruošusi praturtinančioms diskusijoms, muzikai ir vienos kitiems! Pasidalinsim ir DŽIAUGSMU, ir VARGU – bus visko mums ir apie mus.

Prisijunk jautrumo ir malonumų savaitgaliui ir pasinerk į queer-feminist pasaulio istorijų, balsų ir požiūrių įvairovę. Šiais metais visoms ir visiems atvira erdvė pažinimui ir dalinimuisi persikelia į kaimą Anykščių rajone.

SapfoFest yra nepriklausomas ir atviras festivalis, nuo 2014 metų suteikiantis trūkstamą įtraukią aplinką burtis ir kurtis queer-feminist bendruomenei Lietuvoje ir Rytų Europoje. Švietimas, kritinė refleksija, diskusijos, kultūra, matomumas ir solidarumas – SapfoFest telkia queer-feminist bendruomenę emancipacijai ir ateities pokyčiams visuomenėje!

Tvirtai užsibrėžęs būti visoms ir visiems prieinamas, SapfoFest nerinko ir nerenka jokių privalomų dalyvių mokesčių ir neparduoda bilietų. Festivalis paremtas do-it-together principu, kuris leidžia jam išlikti nepriklausomu ir be jokios institucinės paramos.

Šiais metais SapfoFest remiasi dalyvių, draugų, savanorių ir palaikančiųjų geranoriška finansine (ir ne tik) parama. Mes pasiryžusios dirbti išvien – visos kviečiamos ir kviečiami prisidėti prie SapfoFest 2020 programos ir atmosferos kūrimo!

Daugiau apie galimybes prisijungti prie festivalio programos čia.