Kvietimas dalyvauti programoje

Liepos 31 - rugpjūčio 2 dienomis, Anykščių rajone (tikslią vietą paskelbsime vėliau), SapfoFest grįžta! Ilgai laukėme, kaip klostysis situacija, kad galėtume paskelbti datą ir pradėti organizuoti programą. Nuolat sekame naujienas, aptariame galimas saugumo gaires ir tikimės, kad festivalis galės įvykti sklandžiai.

Tik sulaukusios žinių, jog nuo birželio 16 d. lauko renginiuose leidžiama dalyvauti iki 500 žiūrovų, visas queer bendruomenės nares, jų bičiulius ir sąjungininkes vėl kviečiame prisijungti ir prisidėti kuriant SapfoFest 2020 programą ir nuotaiką!
Lauksime jūsų laiškų / pasiteiravimų iki 2020 m. liepos 15 d. el.paštu sapfofest@gmail.com.

Jei nori vesti dirbtuves, paskaitą, diskusiją, parodyti performansą ar eksponuoti parodą, groti muziką (su savu ar be įgarsinimo/ DJ), susisiek su mumis Facebook arba elektroniniu paštu sapfofest@gmail.com iki liepos 15 dienos ir papasakok apie savo užsiėmimą:

  • Pavadinimas ir užsiėmimo pobūdis (paskaita, diskusija, dirbtuvės, paroda, performansas ir t.t.);
  • Užsiėmimo aprašymas. Trumpai (3-5 eilutės) aprašykite savo užsiėmimą, kurį galėtumėm publikuoti SapfoFest programoje, internetiniame puslapyje ir Facebook;
  • Užsiėmimo trukmė (įprastai skiriame 1h - 1h30 laiką vienam užsiėmimui);
  • Tinkamas/ norimas laikas užsiėmimui (festivalis prasidės penktadienio vakarą ir baigsis iki sekmadienio pietų, pagrindiniai užsiėmimai vyks šeštadienį, rugpjūčio 1 d.);
  • Specialūs/ papildomi poreikiai (garso technikos, priemonių, vertimo, t.t.), jei tokių yra;
  • Vardas (-ai), kuris bus paskelbtas kartu su užsiėmimo aprašymu SapfoFest puslapyje.

Siūlomi užsiėmimai gali būti susiję su queer/feminizmo/ lyties raiškos/ socialinės lyties temomis, perspektyvomis, tačiau nebūtinai. Aplinkosauga, gyvūnų teisės, ne-normatyviniai santykiai, seksualinės teisės, socialinis teisingumas ir dar daugiau – temos ir perspektyvos, kurių laukiame.

Tačiau atkreipkite dėmesį į bendruomenės gaires.

Būsim dėkingos, jei šiuo kvietimu pasidalinsi su asmenimis, grupėmis ar bendruomenėmis, kurioms jis gali būti aktualus.

Festivalį visos organizuojame iš idėjos ir laiko tam skiriame pagal galimybes. Tačiau prisiimtas užduotis vertiname labai atsakingai. Jei ir tu turi ribotus laiko resursus ir galėtum prisidėti tik artėjant festivaliui arba jo metu, ne bėda – tiesiog nurodyk tai laiške. Pagalbos festivalio metu reikės daugiausiai.

Pasiilgome ir nekantriai laukiame visų festivalyje!

SapfoFest 2020 komanda