EN

Apie festivalį

Daugiau apie SapfoFest istoriją rasi čia.


Rezervuokis savaitgalį 2022 m. liepos 29 - 31 d!


SapfoFest jau 10! Nuo piktų lesbiečių iki queer feminist festivalio, prikalbėjome virš šimto kalbų, susidraugavome su daugiau nei šimtu mergų, nulenkėm šimtus rankų, o bučiavomės turbūt tūkstantį kartų. Keliavome pro Jonavą, Molėtus ir Anykščius, įsigijome saulės nepraleidžiančias palapines ir dar patogesnes pikniko kėdes. Prisimename tą kartą, kai atvažiavo policija ir tą, kai išgėrėme visą šulinį vandens, maudėmės su karvėmis. Apimtos prisiminimų, norime jų dar daugiau! Ką pameni tu? Ką išsivešime šiais metais? O gal tai proga pagaliau atvykt į festivalį, nes vis nedrįsai? Kaip visada, lauksime jūsų liepos gale, tik šį kartą su palapine ir kuprine atsivežk ir po prisiminimą. SapfoFest jau gali papasakoti savo istoriją, o geriausia proga tam – jubiliejus!

SapfoFest – erdvė, kurioje nėra baimės, toksiško vyriškumo, joje triumfuoja pagarba, tarpusavio pasitikėjimas ir solidarumas. Tai laisvė (pa)būti savimi ir atrasti bendruomenę.

SapfoFest yra NEMOKAMAS – nėra jokių bilietų ar privalomų mokesčių.

SapfoFest yra PRIEINAMAS – kiek galime, stengiamės kurti įtraukią aplinką visoms ir visiems. Jei turi individualių poreikių ar nori pasikonsultuoti dėl festivalio sąlygų, susiek su mumis.

SapfoFest yra NEPRIKLAUSOMAS – pilnai išlaikomas bendruomenės, be jokios institucinės paramos. Festivalis paremtas do-it-together principu – visos jį kuriame neatlygintinai ir iš idėjos.


Facebook eventas čia.

Paremti festivalį gali čia.

Daugiau apie galimybes prisijungti prie festivalio programos čia.