Apie festivalį

Daugiau apie SapfoFest istoriją rasi čia.


Rezervuokis savaitgalį! SapfoFest grįžta 2021 m. liepos 30 - rugpjūčio 1 d!


Pasiilgome jūsų. Tikimės ir Jūs pasiilgote SapfoFest.

Kai aplinkui tiek daug neapykantos ir nerimo, saugi erdvė ypač svarbi. Dar svarbiau – solidari bendruomenė, suteikianti saugų matomumą, gausi savipagalbos resursų, suteikianti atsparumą, gebanti įkvėpti ir mobilizuotis.

SapfoFest – erdvė, kurioje nėra baimės, toksiško vyriškumo, joje triumfuoja pagarba, tarpusavio pasitikėjimas ir solidarumas. Tai laisvė (pa)būti savimi ir atrasti bendruomenę. SapfoFest nelaukia, kol pasikeis visuomenė. KARTU mes esame STIPRIOS kurti pokyčius čia ir dabar.

Prisijunk jautrumo ir malonumų savaitgaliui ir pasinerk į queer-feminist pasaulio istorijų, balsų ir požiūrių įvairovę. Šiais metais susitikime vėl kaime Anykščių rajone.

SapfoFest yra nepriklausomas ir atviras festivalis, nuo 2014 metų suteikiantis trūkstamą įtraukią aplinką burtis ir kurtis queer-feminist bendruomenei Lietuvoje ir Rytų Europoje. Švietimas, kritinė refleksija, diskusijos, kultūra, matomumas ir solidarumas – SapfoFest telkia queer-feminist bendruomenę emancipacijai ir ateities pokyčiams visuomenėje!

Tvirtai užsibrėžęs būti visoms ir visiems prieinamas, SapfoFest nerinko ir nerenka jokių privalomų dalyvių mokesčių ir neparduoda bilietų. Festivalis paremtas do-it-together principu, kuris leidžia jam išlikti nepriklausomu ir be jokios institucinės paramos.

Šiais metais SapfoFest remiasi dalyvių, draugų, savanorių ir palaikančiųjų geranoriška finansine (ir ne tik) parama. Mes pasiryžusios dirbti išvien – visos kviečiamos ir kviečiami prisidėti prie SapfoFest 2021 programos ir atmosferos kūrimo!

Daugiau apie galimybes prisijungti prie festivalio programos čia.