• sapfofest@gmail.com
  • Lithuania

Apie

Pajunti švelnų dilgčiojimą kojų pirštų galiukuose. Atsidūsti. Atrodo, kiekviena ląstelė atsidūsta drauge su tavimi, kiekvienas raumuo pasirąžo, pečiai atsipalaiduoja prieš tau pajuntant kiek įtampos juose būta. Oda atgyja, plaukeliai pabunda, sudrėkusiu liežuviu, apsilaižai nejučia prasivėrusias lūpas, pajunti įkvėpto oro gaivą užpildant krūtinę. Užsimerki. Po apsunkusiais vokais mirga tūkstančiai krentančių žvaigždžių – tuoj tuoj išpildys tavo norus.

Sapfo fest 2024 kviečia…
…pajusti
…suteikti
…dalintis
…su(si)kurti

QUEER MALONUMĄ!

Festivalis yra NEMOKAMAS ir įmanomas tik su jūsų parama. Kviečiame prisidėti auka.

Visi surinkti pinigai yra skirti SapfoFest organizavimui – infrastruktūrai, aplinkai, higienai, šilumai, programos kūrimui, technikai, kelionėms ir kitoms nematomoms detalėms, kurios sukuria malonią aplinką festivalyje.

Sapfo Festival yra atviras, nepriklausomas, bendruomenės kuriamas ir išlaikomas festivalis, nuo 2014 metų suteikiantis trūkstamą įtraukią aplinką burtis ir kurtis queer-feminist bendruomenei Lietuvoje ir Rytų Europoje. Švietimas, kritinė refleksija, diskusijos, menai ir kultūra, matomumas ir solidarumas – SapfoFest telkia queer-feminist bendruomenę emancipacijai ir pokyčiams visuomenėje.


Sapfo Festival yra NEMOKAMAS – nėra jokių bilietų ar privalomų mokesčių.
Sapfo Festival yra PRIEINAMAS – kiek galime, stengiamės kurti įtraukią aplinką visoms ir visiems. Jei turi individualių poreikių ar nori pasikonsultuoti dėl festivalio sąlygų, susiek su mumis.
Sapfo Festival yra NEPRIKLAUSOMAS – pilnai išlaikomas bendruomenės, be jokios institucinės paramos. Festivalis paremtas do-it-together principu – visos jį kuriame neatlygintinai ir iš idėjos.

***
PRAKTINĖ INFORMACIJA čia

Festivalis vyksta gamtoje – vienkiemyje Saugus atstumas. Šią erdvę Sapfo komanda nuolat tobulina ir kartu su joje veikiančia bendruomene, infrastruktūros gerinimui skiriame dalį jūsų aukų.

Visos veiklos turės tiesioginį vertimą į anglų/lietuvių kalbą.

Daugiau informacijos nuolat rasite Facebook renginio diskusijos skiltyje ir Sapfo paskyroje.